Nájdi si ten správny
materiál pre svoju
aplikáciu

Výber správneho materiálu nie je vždy jednoduchý a jednoznačný. 
Často je potreba balansovať medzi vlastnosťami materiálu a cenou. 
Preto tu prinášame jednoduchúprehľadný a prehľadný zoznam 
nami poskytovaných materiálov.
 

Materiály na všeobecné použitie

Vynikajúci výkon. Vynikajúci detail.
Naše štandardné živice, ktoré boli vytvorené tak, aby poskytovali výstup najvyššej kvality, zachytávajú úžasné detaily bez straty pevnosti.
Technické materiály

Funkčné materiály na výrobu prototypov. 
Naša rodina všestranných a spoľahlivých technických materiálov je vytvorená tak, aby vám pomohla znížiť náklady, urýchliť iterácie produktov a priniesla na trh lepšie skúsenosti s 3D tlače.
Dentálne materiály

Profesionálne materiály pre digitálnu stomatológiu.

Dentálne materiály umožňujú vysoko presnú a nízkonákladovú digitálnu výrobu celého radu dentálnych výrobkov vrátane chirurgických vodítok, ortodontických modelov, fixačných aparátov a nastavovacích zariadení.

3D tlač sa používa v mnohých odvetviach, od strojárstva a výroby, zdravotníctva až po šperky a ďalšie. Technológia ponúka široké spektrum aplikácií od vizuálnych a funkčných prototypov po diely určené na použitie. Na trhu existuje mnoho 3D tlačiarní, pričom každá má svoje výhody a obmedzenia, ktoré ju robia vhodnejšou pre niektoré aplikácie ako pre iné. Na identifikovanie riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, budeme porovnávať funkčné a vizuálne charakteristiky troch najbežnejších technológií 3D tlače pre plastové diely - FDM, SLA a SLS. Výber technológie a materiálu s vhodnými funkčnými vlastnosťami je rozhodujúci pre zabezpečenie, že vaše diely budú fungovať podľa plánu. FDM a SLA tlačiarne ponúkajú podobne veľkosti tlačového objemu, zatiaľ čo SLS tlačiarní majú o niečo menší tlačový objem. Ak sú vaše diely náročnejšie na tolerancie a vyššiu presnosť, najlepšou voľbou sú SLA a SLS. Tieto technológie používajú vysoko presné lasery na formovanie každej vrstvy s spoľahlivými a opakovateľnými výsledkami. Výber materiálov pre FDM a SLA tlačiarne je širší ako pre SLS, ale táto technológia je najlepšou voľbou pre trvanlivé diely určené na použitie. SLA tlačiarne ponúkajú najväčší výber biokompatibilných materiálov pre zubné a lekárske aplikácie. Každá technológia ponúka aj rôzne možnosti pre vizuálne charakteristiky, a to od hrubej vrstvenia až po jemné detaily. Pre kvalitné diely s precíznymi detailami sú najlepšou voľbou SLA a SLS, zatiaľ čo FDM diely majú zvyčajne viditeľné vrstvy. Každá technológia tiež vyžaduje rôzne úpravy a finálne spracovanie dielov, aby dosiahli požadovaný výsledok.


Materiály pre šperkárov

Vysoko detailné materiály na dizajn šperkov.
Prototypujte pôsobivé koncepčné modely a vyrábajte výrazné kusky s vysokým rozlíšením a najlepšou povrchovou úpravou na trhu.


Medicínske materiály

3D tlačové materiály pre zdravotníctvo.
Disponujeme s viac ako 20 materiálmi. Naša technológia bola overená v pracovných postupoch s povolením FDA a disponuje biokompatibilnými materiálmi s certifikátom ISO 13485.


SLS prášky

Materiály pripravené pre výrobu.
Vďaka rovnováhe medzi pevnosťou a detailmi sú naše prášky veľmi schopnými materiálmi na výrobu funkčných prototypov aj na konečnú výrobu zložitých zostáv a odolných dielov s vysokou environmentálnou stabilitou.

Žiadosť o vzorku

Presvedčte sa o kvalite spoločnosti eRobots na vlastnej koži. Do vašej kancelárie vám pošleme bezplatnú vzorku súčiastky.