Špecializované materiály

Špeciálne materiály posuvajú hranice 3D tlače
Naša skupina špeciálnych materiálov obsahuje pokročilé materiály s jedinečnými vlastnosťami, ktoré rozširujú možnosti vlastnej výroby na našich 3D tlačiarňach.

High Temp

DETAILNÉ, PRESNÉ PROTOTYPY S VYSOKOU TEPLOTNOU ODOLNOSŤOU
Vysokoteplotná živica ponúka tepelno-deformačnú teplotu (HDT) 238 °C pri tlaku 0,45 MPa, čo je najvyššia hodnota spomedzi naších materiálov. Použite ju na tlač detailných, presných prototypov s vysokou teplotnou odolnosťou.

Ideálny pre:
 • Prúdenie horúceho vzduchu, plynu a tekutín
 • Formy a vložky
 • Tepelne odolné držiaky, puzdrá a príslušenstvo

Popis materiálu:

Či už optimalizujete svoj výrobný proces, rýchlo iterujete návrhy alebo posudzujete tvar, prispôsobenie a funkciu, technické živice sú vyvinuté tak, aby vydržali rozsiahle testovanie a fungovali v záťaži.

Vysokoteplotná živica ponúka tepelno-deformačnú teplotu (HDT) 238 °C pri tlaku 0,45 MPa, čo je najvyššia hodnota spomedzi naších materiálov. Použite ju na tlač detailných, presných prototypov s vysokou teplotnou odolnosťou.

 • Podporované rozlíšenia tlače: 100, 50 a 25 mikrónov.
 • Vyžaduje sa následné spevňovanie.

Prečo si vybrať živicu High Temp?

Náš najlepší materiál z hľadiska stability pri vysokých teplotách. High Temp materiál ponúka najvyššiu tepelno-deformačnú teplotu spomedzi naších materiálov.

Vysoká tepelná stabilita

High Temp ponúka najvyššiu teplotu ohybu zo všetkých materiálov.

Dostupná pre kusovú výrobu

Dostupná technológia High Temp uľahčuje experimentovanie s vysokoteplotnými aplikáciami.

ESD

ROBUSTNÝ ESD-BEZPEČNÝ MATERIÁL PRE ZLEPŠENIE PACOVNÝCH POSTUPOV PRI VÝVOJI ELEKTRONIKY

Znížte riziko a zvýšte možnosti výroby vlastných nástrojov, pomôcok a prípravkov pomocou 3D tlače s ESD materiálu, ktorý chráni vaše kritické elektronické komponenty pred statickým výbojom. ESD je nákladovo efektívne riešenie na výrobu staticky odolných dielov navrhnutých tak, aby vydržali používanie v prevádzke výroby.

 • Nástroje a upínaky pre výrobu elektroniky
 • Vlastné zásobníky na manipuláciu a skladovanie komponentov
 • Antistatické prototypy a diely určené na koncové používanie.

Prečo si vybrať živicu ESD?

Použite ESD materiál na zníženie rizika a zvýšenie výťažnosti vašej výrobnej linky prostredníctvom 3D tlače vlastných nástrojov, prípravkov a prípravkov pre automobilový, letecký priemysel a výrobu elektroniky.

Odvod elektrického náboja

Chráňte svoju dôležitú elektroniku pred neregulovaným statickým výbojom, aby sa zabránilo poruchám komponentov.

Vysoká húževnatosť

Vďaka vysokému modulu pružnosti a rázovej pevnosti je ESD živica vyrobená tak, aby vydržala prevádzku na výrobnej linke.

Popis materiálu:

Zvýšte efektívnosť prevádzky a zlepšite výťažnosť svojich výrobných liniek elektroniky pomocou ESD materiálu, nákladovo efektívneho riešenia na vytváranie vlastných výrobných nástrojov bezpečných proti elektrostatickému výboju.

Pomocou ESD materiálu môžete vytvárať prototypy a overovať pracovné postupy výroby elektroniky, vyrábať staticky odolné diely, ktoré odpudzujú prach a prášok, a vytvárajte kryty na ochranu citlivej elektroniky pred statickým výbojom.

 • Podporované rozlíšenia tlače: 100 a 50 mikrónov. 
 • Vyžaduje sa následné spevňovanie.

Flame Retardant (FR)

CERTIFIKOVANÉ 3D TLAČENÉ DIELY UL 94 V-0 S VYNIKAJÚCOU KVALITOU A TEPELNOU ODOLNOSŤOU.

Jednoducho a rýchlo vytvorte tuhé, odolné voči tečeniu a funkčné plastové diely, ktoré dlhodobo dobre fungujú vo vnútornom a priemyselnom prostredí. Živica FR je samozhášavá a bezhalogénová.
 • Vnútorné diely lietadiel, automobilov a železníc s vynikajúcou povrchovou úpravou
 • Ochranné a vnútorné komponenty spotrebnej alebo zdravotníckej elektroniky
 • Zákazkové prípravky, prípravky a náhradné diely pre priemyselné prostredie s vysokými teplotami alebo zdrojmi vznietenia

Žiadosť o vzorku

Presvedčte sa o kvalite spoločnosti eRobots na vlastnej koži. Do vašej kancelárie vám pošleme bezplatnú vzorku súčiastky.